مجله اینترنتی سیمرغ شهر

مجله اینترنتی سیمرغ شهر اولین مجله جامع اینترنتی ایرانی است که که در آن کلیه مطالب مفید برای ایرانیان را پوشش می ده | با همشری شوید

احمد شفیع زاده مدیر عامل سابق بانک دی کیست | دستگیری مدیرعامل سابق بانک دی

  • ۱۵:۵۳


نتیجه تصویری برای رزومه دکتر احمد شفیع زاده

احمد شفیع زاده مدیر عامل سابق بانک رفاه کیست

دستگیری مدیرعامل سابق بانک دی به دلیل اختلاس

اختلاس وحشتناک در بانک دی

به گزارش بنکر (Banker)، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بانک دی روز چهارشنبه ششم آذرماه سال جاری در محل ستاد مرکزی بانک برگزار شد،در این نشست دکتراحمد شفیع زاده براساس مصوبه هیئت مدیره بانک دی، به عنوان نماینده هیئت مدیره، مدیریت بانک را برعهده گرفت و از زحمات دکتر افضلی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
این نشست با حضور سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکترشفیع زاده سرپرست بانک دی، دکتر افضلی و دکتر جمالی مدیران اسبق بانک دی،‌اعضای هیات مدیره،‌معاونین ، رؤسای ادارات و رؤسای شعب بانک دی برگزار شد.


آیین تکریم دکتر احمد شفیع‌زاده مدیرعامل سابق بانک دی و معارفه سرپرست جدید بانک برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید حبیب‌الله حسنی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک برگزار شد از خدمات دکتر شفیع‌زاده در دوران 30 ماهه حضور وی در کسوت مدیرعاملی بانک دی تقدیر شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام حسنی با تقدیر از خدمات ارزنده دکتر شفیع‌زاده اظهار کرد: بانک دی این روزها در مسیر توفیق قرار دارد از مدیران و کارشناسان بانک خواست که با قوت ادامه دهنده مسیری باشند که موجب رضایت مشتریان و ذی‌نفعان بانک باشد.

در ادامه این مراسم دکتر شفیع‌زاده نیز با تشکر از همه مدیران و کارشناسان بانک که طی دو سال و نیم اخیر در موفقیت‌های بانک سهیم بودند، اظهار کرد: فهرست بلندی از موفقیت‌ها در سال 1394 به نام بانک دی ثبت شده است که بحمدالله مجموعه اقدامات باعث شد جایگاه بانک دی در نظام بانکی ارتقا پیدا کند و شرایط مناسب‌تری را به وجود بیاوریم. مجموعه اقدامات و فعالیت‌هایی که همکاران ما انجام دادند شرایطی را ایجاد کرد که اعتبار و مقبولیت بانک دی در بورس، بانک مرکزی، روابط بین بانکی و بین مشتریان و مخاطبان بر اساس مطالعات و بررسی‌های انجام شده خوب و پسندیده است که امیدواریم همچنان این جایگاه ارتقا یابد.

مدیرعامل سابق بانک دی ادامه داد: در همه حوزه‌ها بانک موفقیت‌های زیادی را در کارنامه خود ثبت کرد که می‌توان به افزایش سرمایه بانک، دریافت مجوزهای ارزی، اخذ مجوز فعالیت مجدد صرافی، افزایش قدرت توانگری بیمه، کسب رتبه نخست در شاخص رشد فروش در کشور، دریافت جایزه تعالی سه ستاره سازمانی و قرار گرفتن در جمع سه شرکتی که بیشترین بهبود کیفیت را در سال 1394 داشته‌اند، انتشار اوراق بهادار و صکوک در سال 94 برای اولین بار که زمینه استفاده از ابزارهای بازار پول را فراهم کرد، اشاره کرد.

وی با اشاره به تملک نیروگاه دماوند و فراهم کردن زمینه حضور مناسب این شرکت در فرابورس خاطرنشان کرد: با موفقیت بسیار خوب توانستیم اولین واگذاری را انجام دهیم. بدین ترتیب یک دارایی پنج هزار میلیارد تومانی در اختیار بانک قرار گرفت.


به گفته وی اکنون برخی از موفقیت‌های بانک به گونه‌ای که است که از سوی سازمان‌های متعالی مورد بنچمارک قرار می‌گیرد. در همین زمینه تورهای مختلفی برای بررسی دستاوردها و الگوبرداری از فعالیت‌های بانک دی در حوزه سرمایه انسانی در حال انجام است.

شفیع‌زاده همچنین با اشاره به اینکه در سال گذشته بانک دی موفق شد با رشدی منحصر به فرد در جذب و تخصیص منابع روبه‌رو شود، افزود: نکته کلیدی در این زمینه این بود که رکورد به دست آمده با عملیات صحیح بانکی و در چارجوب مقررات بانک مرکزی به دست آمد نه با نرخ شکنی. خوشبختانه بانک دی اکنون از وجهه خوب و مناسبی در نظام بانکی و مشتریان برخوردار است.

وی در ادامه با بیان اینکه طی دو ماه گذشته به دلایل شخصی استعفا از مدیرعاملی بانک دی را به اطلاع رییس کل بانک مرکزی و آقای شهیدی معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ارائه کرده بود، افزود: ضمن تشکر از پذیرش استعفا و تقدیر از مدیران محترم دولتی و خصوصی که خواستار همکاری بنده شده‌اند به دلیل شرایط جسمی فعلا به استراحت نیاز دارم تا بزودی بتوانیم در خدمت نظام باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر علی‌رضا عاطفی‌فر که تا پیش از این قائم مقام مدیرعامل و معاون اعتبارات و بازاریابی بانک دی نیز بودند به عنوان سرپرست جدید بانک دی اظهار کرد: همه موفقیت‌های کنونی بانک دی مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و گروهی همه مدیران و کارشناسان بانک دی به ویژه شخص دکتر شفیع‌زاده بوده که جای تقدی و تشکر دارد.

وی با اشاره به برخی دستاوردهای بانک افزود: در سال گذشته با رشدی منحصر به فرد در سیستم بانکی مواجه بودیم که نقطه عطفی در عملیات بانکی و سابقه فعالیت بانک دی است. بر این اساس منابع بانک رشدی 110 درصدی را تجربه کرد که می‌توان گفت اتفاقی کم نظیر است. این رشد در حالی به وقوع پیوست که بسیاری از بانک‌ها اعداد پایین‌تری را تجربه کردند و حتی برخی از آنها در مبادلات بین بانکی از بانک دی وام گرفتند.سرپرست جدید بانک دی با تقدیر از حسن نیت مدیران بنیاد شهید و امور ایثاگران و نیز هیات مدیره بانک دی به ایشان ادامه داد: امیدواریم در پناه الطاف الهی و حرمت 14 معصوم با کار گروهی و وحدت بتوانیم ادامه دهنده توفیقات بدست آمده بوده و روسفید از خدمت به جامعه محترم ایثارگران و خانواده معظم شهدا باشیم.

وی تاکید کرد: محوریت کار ما خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و مشتریان عزیر در راستای منویات مقام معظم رهبری و حاکمیت شرکتی خواهد بود که امیدواریم با یاری خداوند از عهده مسئولیت اعطا شده سربلند باشیم.

در ادامه این مراسم که با حضور رییس و اعضای هیات مدیره، مدیران شرکت‌های تابعه گروه مالی دی، معاونان و مدیران ارشد بانک دی برگزار شد ضمن اهدای لوح تقدیر به دکتر شفیع‌زاده، حکم سرپرستی بانک دی از سوی دکتر عرب مازار به دکتر عاطفی‌فر اعطا شد.


خبرگزاری تسنیم: تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک دی کشیده شد و منجر به بازداشت مدیرعامل سابق آن گردید. دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود: بخش دیگر گزارش در دست بررسی و اقدام است... مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

مسائل متعاقب تحقیق و تفحص از بنیاد شهید ادامه یافته و به حوزه های غیرقضائی هم کشیده شده است به طوریکه در مردادماه سال جاری حبرگزاری دولتی ایرنا در مطلبی نوشت: «رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تخلفاتی از مدیران بنیاد شهید مانند مسعود زریبافان رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون رئیس جمهور در دولت محمود احمدی نژاد برای سازمان بازرسی اثبات شده است یا خیر؟ گفت: این حوزه ربطی به سازمان بازرسی ندارد، این امر مربوط به کمیسیون تحقیق و تفحص بوده و از آنها باید سوال کنید. البته در صورت ثابت شدن هم ما حق نام بردن از هیچ شخصی را نداریم.»

اگرچه امیر خجسته رییس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا آقای زریبافان رئیس سابق بنیاد شهید نیز در این مفاسد دست داشته است یا خیر؟ گفت: انصاف قضیه این است که ایشان هیچ مورد خاصی نداشته و مدیران میانی و اقتصادی مورد داشته اند؛ البته انتقاد ما این است که اگر ایشان مدیریت قوی و کارآمدی اعمال می کرد و نظارت می شد، این مفاسد اتفاق نمی افتاد، اما رسانه های دولتی اصرار دارند رییس سابق بنیاد شهید را مقصر اصلی معرفی کنند.

 در همین رابطه مسعود زریبافان رییس سابق بنیاد شهید در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم گفت: مدیر عامل بازداشت شده بانک دی، مدیرعامل منصوب در دولت یازدهم است و تخلفاتی که منجر به بازداشت ایشان شده ربطی به تحقیق و تفحص از بنیاد در دوره مدیریتی اینجانب در بنیاد شهید و امور ایثارگران ندارد.

زریبافان افزود، در صورتیکه مسئول محترم تحقیق و تفحص از بنیاد در خصوص زمان و دوره تخلفات صورت گرفته در بانک دی و موسسات اقتصادی بنیاد شهید، شفاف سازی لازم را انجام ندهد، اینجانب مجبور خواهم شد علیرغم میل باطنی ام، در خصوص زمان و دوره تخلفات صورت گرفته اطلاع رسانی لازم را انجام بدهم.

زریبافان تاکید کرد: اینجانب از همه رسانه‌هایی که با سوء استفاده از مصاحبه‌های مسئول تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، و بصورت ناجوانمردانه اینجانب و بنیاد شهید و امور ایثارگران را تخریب کرده اند به مراجع قضایی شکایت کرده ام و تا آخر برای اعاده حیثیت خودم و همکارانم خواهم ایستاد.خبرگزاری میزان: دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع «کاهش جمعیت کیفری زندان‌­ها» در سال جاری، روز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه به ریاست  جعفری دولت­‌آبادی دادستان تهران برگزار شد.

در این جلسه که معاونان دادستان و سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان های دادسرای تهران، قضات ناظر بر زندان و قضات شعب ویژه محکومان زندانی و مدیرکل زندان های استان تهران حضور داشتند، جعفری دولت‌آبادی به بررسی مبارزه با فساد اقتصادی، مشکلات زندان‌ها و چند رویداد قضایی پرداخت.

دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست‌های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است که باید در حوزه های پیشگیرانه، مقابله‌ای، دادسراها، محاکم و سایر مراجع قضایی مورد توجه قرار گیرد، به این نکته اشاره کرد که مساله فساد از مشکلات مطرح در دیگر کشورها نیز می باشد.

مبارزه با فساد بدون تبعیض

جعفری دولت آبادی تاکید کرد: مبارزه با فساد بدون تبعیض و قاطع بوده و دادستانی در این مبارزه نمی تواند طبق نظر و فضاسازی های جریان­های سیاسی اقدام کند.

وی با خاطر نشان کردن خطر فساد در همه سطوح برای کشور، در خصوص انتظار مردم از دستگاه قضایی در مبارزه با فساد، به دو مولفه اصلی شامل سرعت توام با دقت در مبارزه با مفاسد اقتصادی و عملکرد دستگاه قضایی در پرونده‌های مهم اشاره کرد و اظهار داشت: مردم در پی کشف این که مشکلات رسیدگی به پرونده ها از دادسرا یا دادگاه است، نیستند، بلکه نتیجه مبارزه با فساد که مجازات مفسدین، استرداد اموال عمومی و تحقق عدالت است را مهم می دانند و آن را پیگیری می‌کند.

دادستان تهران در تبیین عملکرد قوه قضاییه در پرونده های فساد اقتصادی با قابل توجه خواندن عملکرد قوه قضاییه، ضمن اشاره به برخی پرونده‌های مهم گفت: در امور بانکی پرونده های زیادی مطرح شده که بعضاً منجر به صدور حکم شده است(پرونده بابک زنجانی) یا حکم اجرا شده است(پرونده گروه امیرمنصور آریا) و یا در حال رسیدگی است. مانند پرونده های مرتبط با معوقات بانکی، ارز، زمین خواری، باندهای جعل و... .

جعفری به عنوان مثال پرونده های مرتبط با تامین اجتماعی را مورد توجه قرار داد و با اعلام این که دادسرای تهران در رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی اقدامات زیادی انجام داده است، از صدور چند کیفرخواست و ارسال پرونده‌های تامین اجتماعی و هتل هما به دادگاه خبر داد که مورد اخیر منتهی به صدور حکم برائت از سوی دادگاه شده و با اعتراض دادستان در حال رسیدگی در مرحله تجدیدنظر است.

اهمیت تشکیل دادسرای پولی- بانکی


وی تشکیل دادسرای پولی- بانکی را یکی از اقدامات مثبت دادسرای تهران در ایجاد ساختار لازم برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خواند و خطاب به رسانه ها و کسانی که قوه قضاییه را به کم کاری و اهمال در مبارزه با فساد متهم می کنند، گفت: بر اساس قوانین موجود، رسیدگی در دستگاه قضایی دارای یک فرایند گسترده است که مراحل مختلفی از جمله دادسرا، دادگاه، محاکم تجدیدنظر و دیوان عالی کشور را در بر می‌گیرد.

دادستان تهران با تاکید بر این که سیاست قوه قضاییه برخورد جدی با مفاسد در تمام زمینه‌ها است گفت: در مورد عملکرد دستگاه قضایی در مبارزه با فساد باید اطلاع رسانی شود تا مردم بیشتر در جریان اقدامات قرار گیرند.

دستگاه قضایی در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص قائل نیست

جعفری با اشاره به تحلیل برخی خبرگزاری های داخلی در مورد مبارزه با فساد اقتصادی و انتقاد از قوه قضاییه از جهت حاکمیت بوروکراسی در آن و عدم قاطعیت قضات در مبارزه با فساد، و ادعای وجود مصونیت نامرئی برای مسوولان متخلف، گفت: با قاطعیت اعلام می نماییم که دستگاه قضایی و دادسرای تهران در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص و مسوولان دولتی یا نهادهای عمومی و شهرداری ها قائل نیست و فرایند رسیدگی در مراجع متعدد قضایی مانع از آن نیست که سیاست اصلی قوه قضاییه و دادستانی تهران در مبارزه با مفاسد اقتصادی، مخدوش گردد. دولت آبادی مسیر مبارزه با فساد را سخت و سنگلاخی دانست.

وی با تشبیه اثر فساد بر ارکان حکومت، به عملکرد موریانه که پایه ها را سست می کند، کاهش اعتماد مردم به مسوولان را از آثار سوء مفاسد اقتصادی دانست و پیرامون عملکرد قوه قضاییه در مبارزه با فساد اظهار داشت: در هیچ دوره ای به اندازه سال های اخیر با فساد مبارزه نشده است.

نقش رسانه‌ها در مبارزه با فساد


جعفری دولت‌آبادی به تبیین نقش رسانه‌ها در مبارزه با فساد پرداخت و با اشاره به رسالت مطبوعات در انتشار صحیح اخبار و اطلاع‌رسانی به مردم، گفت: امروزه برخی رسانه ها در این راستا نقش مثبت ایفا کرده، اما برخی دیگر اخبار کذب انتشار می دهند و در انعکاس اخبار خلاف واقع از یکدیگر سبقت می جویند.

دادستان تهران با هشدار به رسانه‌هایی که اخبار ناصحیح و خلاف واقع انتشار می‌دهند، گفت: رسانه‌ها نمی توانند با توجیه و ادعای اطلاع‌رسانی، مطالب و گزارش‌های خلاف واقع منتشر کرده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند. وی خاطرنشان کرد که برخی سایت های خبری و رسانه ها باید توجه کنند وقتی مشخصات افرادی را بدون اثبات جرم در مراجع قضایی را منتشر می کنند موجبات هتک حیثیت افراد را فراهم می‌کنند.

جعفری افزود: دادستانی تهران در مورد مدیران مسوول رسانه­ها و سایت های خبری که خارج از چهارچوب وظایف مقرر اقدام کنند، مطابق قانون اقدام خواهد کرد.

دادستان تهران ضمن تشکر از رسانه‌هایی که نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا می‌کنند، از اصحاب مطبوعات و مدیران مسؤول سایت های خبری خواست که ابزار دست جریان‌های سیاسی نشده و مطالب مربوط به قوه قضاییه، و دادستانی و پرونده‌هایی قضایی را بدون قید منبع معتبر درج نکنند.

دستگاه‌های مسوول در حادثه ریزش زمین صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند

در این جلسه، موضوعات اجتماعی نیز مورد توجه دادستان تهران قرار گرفت که از آن جمله ریزش زمین در غرب تهران و آمار پلیس راهور پیرامون حوادث رانندگی بود.

دادستان تهران از مسوولان مرتبط با دستگاه‌های حادثه ریزش زمین، مانند استانداری، شهرداری، سازمان مترو و... خواست صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند، بلکه با ورود جدی به مسائل شهری، در جهت پیش‌گیری از حوادث مشابه در شهر تهران تدبیر کنند.

جعفری دولت آبادی با بیان این‌که زیبنده نیست که هر چند وقت یکبار بخشی از یک خیابان در پایتخت فرو ریزد، گفت: تکرار این حوادث در مردم احساس ناامنی ایجاد می کند و باید مسئولان در این زمینه احساس مسؤولیت بیشتری کنند.

وی گزارش پلیس راهور کشور پیرامون آمار اخیر حوادث رانندگی منجر به فوت و جرح در سراسر کشور ظرف مدت ده روز اول شهریور ماه سال جاری را قابل توجه خواند و از رئیس کارگروه تعیین شده در جلسه مشترک دادستانی تهران با فرمانده پلیس راهور کشور خواست ضمن برگزاری جلسات مشترک با پلیس راهنمایی و رانندگی و دیگر مسوولان دستگاه‌های ذی­ربط، نسبت به بررسی موضوع و ارائه راهکارهایی در جهت کاهش آمار تلفات تصادفات در استان تهران اقدام کنند.

ارسال گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرا

دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود: بخش دیگر گزارش در دست بررسی و اقدام است.

وی هم­چنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

نکات مهم دستورالعمل قوه قضاییه پیرامون زندان‌ها

جعفری از سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان ها خواست بر اجرای دستورالعمل جدید کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها نظارت کنند.

وی محورهای مهم این دستورالعمل را مورد توجه قرار داد و از سرپرستان دادسراها خواست از جمله استفاده حداقلی از قرارهای بازداشت موقت، اتخاذ تمهیدات لازم برای پذیرش کفیل یا وثیقه، استفاده از امتیازات و ظرفیت های مقرر در قوانین، خودداری از اعزام افراد معتاد به زندان، الزام مأمورین زندان به پیگیری و انعکاس وضعیت زندانیان، استفاده از مجازات­های جایگزین حبس توسط محاکم، تشکیل شوراهای حل اختلاف در زندان­ها، رسیدگی خارج از نوبت به دعاوی اعسار و تسریع در رسیدگی به درخواست­های آزادی مشروط زندانیان را مورد توجه قرار دهند.

دادستان تهران ضمن الزام معاونان و قضات دادسرا به بازدید مستمر از زندان‌ها و انعکاس آمار دقیق زندانیان به دادستانی، از معاونان دادسرا خواست نتایج ملاقات‌ها و میزان موفقیت طرح در حال اجرا را گزارش کرده و وضعیت زندانیان بلاتکلیف را از طریق انعکاس به مراجع ذی ربط و دادستانی پیگیری کنند.

در این جلسه، معاونان دادستان که سرپرستی گروه های بازدید کننده از زندان‌های استان تهران را بر عهده دارند، ضمن ارائه گزارش عملکرد گروه خود، به بیان مشکلات موجود در زندان‌ها پرداختند. از جمله مشکلات مورد اشاره، وضعیت زندانیان تبعه برخی کشورهای خارجی بود و تبادل، عفو و طرد آنان از کشور پیشنهاد گردید.

ضرورت تسریع در تصویب آیین‌نامه جدید سازمان زندان‌ها، پیشنهاد دیگری بود که توسط یکی از معاونان دادستان ارائه شد تا ابهامات قضایی در تعارض آیین‌نامه مذکور با قانون آیین دادرسی کیفری رفع گردد.

در پایان این جلسه دادستان تهران به جمع‌بندی مباحث پرداخت و با اشاره به آمار ارائه شده از سوی رییس سازمان زندان‌ها مبنی بر این که زندان‌های کشور سه برابر ظرفیت موجود زندانی را در خود جای داده است، از قضات دادسرای تهران خواست برای کاهش جمعیت زندان‌ها فعالیت بیشتری کنند.

دادستان تهران با تاکید بر لزوم هدفمند شدن بازدید معاونان دادستان و قضات دادسرا از زندان ها، چنین اقدامی را زمینه ساز آرامش زندانیان دانست.

جعفری بر ضرورت انعکاس نتایج بازدیدها از زندان ها به دادستانی تاکید کرد و هدف از آن را، فراهم شدن زمینه‌ی رفع مشکلات زندانیان و اتخاذ تدابیر لازم جهت کاهش جمعیت کیفری زندان ها اعلام کرد.

وی از مدیران زندان­های استان تهران در مورد برخی اقدامات مثبت در زندان اوین مانند ایجاد کتابخانه برای زندانیان تشکر کرد و از سرپرستان نواحی خواست پرونده‌های مهم را پیگیری کرده و اخبار و مطالب مرتبط با آن را به دادستانی انعکاس دهند.

رسانه بلندآوا
خانه
درباره ما
تماس با ما
ثبت تبلیغات
خبر - نخست‌وزیر پیشین هلند خواستار محاکمه «نتانیاهو» به اتهام جنایات جنگی شد


کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر نام نویسنده و نام سایت مجاز است .
ناشناس
معلوم نیست هر کی به هر کیه
اختلاس ها تا کی باید ادامه دار باشه
چرا همون اول فکرش نمیکردن که یه مدیر لایق بزارن سر کار
اینا باید اعدام بشن
سلی
تادولت چندتاشون رو اعدام نکنه همهیجور مملکت ازدست میره.اگرم اعدام نکنه پس مطمعن میشیم دست همشون تو دست همه..وای براین دولت اگربخاداینجورپیش بره مطمعن باشیدازهم میپاشه به بزودی ودشمنانی مانندشفیع زاده به ریشمون میخندن
کورش کبیر زنده باد
مشکل نداره سردارشفیع زاده بسیجیه حقشونه بسیجیا باید بخورن کی به کیه.حساب اینا میمونه برا قیامت اگه واقعا دنیا و اخرتی وجود داشته باشه
سعید
خدایا ما از شر خائنان به دین و کشور برهان
ولی زاده
شما که از اختلاس وحشتناک در مورد اقای شفیع زاده گفتید ایا مدرکی دال بر اختلاس دارید؟مگر نا اینکه دولت ابادی گفته اتهامات انتسابی خوب این اتهامات ای ثابت شده که اینطور با صراحت می گویید اینها پیگرد قانونی دارد بلینید چطور ابروًمی برید وشما که کامنت گذاشتید شما واقعا بهتون ثابت شده یا فقط از بغضی که دارید اینگونه نظر می دهید وای به حالمون این دنیا می گذره به فکر جوابگویی باشید مدرکتان را اماده کنید
ناشناس
اقای شفیع زاده خدمات ارزشمند زیادی داره چرا ابروی سردار مومن ومتعهدی را اینگونه می برید دادستان گفته اتهامات انتسابی که ممکنه عده ای کج فهم این اتهامات را زدن هنوز انها هم که ما اطلاع نداریم ثابت نشده کی گفته اختلاس ؟مدرک بیاورید باید جوابگو باشید اینها همه خدمت کردن اینه جواب ان همه خدمت ؟ وای به حالمون!!!!!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
مجله اینترنتی سیمرغ شهر اخبار بازیگران بیوگرافی بازیگران اخبارسینمای ایران اخبار سینمای جهان اخبار تلوزیون ایران اخبار تلوزیون جهان اخبار موسیقی ایران اخبار موسیقی جهان


مجله اینترنتی سیمرغ شهر حذف
اخبار روز حذف
اخبارسینما حذف
اخبار موسیقی حذف
اخبارتلویزیون حذف
اخبار فناوری مصالب طنز وسرگرمی حذف
بیو گرافی بازیگران حذف
اخبار داغ سلبریتی های ایرانیx
بیوگرافی بازیگران سینما و تلویزیون ایرانx
فرهنگ وهنر ایران
پربیننده ترین مطالب
نویسندگان
Designed By Erfan Powered by Bayan