به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پرسپولیس امروز در هفته 20 رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی می رود.

هواداران هر دو تیم از ساعات اولیه برای تماشای این دیدار در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.  هنوز نیم ساعت تا آغاز این دیدار وقت باقی است و استادیوم آزادی درحال پرشدن است.

 

photo_2017-02-05_14-25-28

پرسپولیس تهران در حالی امروز در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تراکتورسازی می‌رود که تیم تبریزی در روزهای گذشته حواشی زیادی را تجربه کرده و به نظر می‌رسد از لحاظ روحی- روانی در شرایط مطلوبی نباشد.

اما برانکو نظر دیگری دارد و تعبیر جالبی در مورد تیم قلعه‌نویی به کار می‌برد...  باورتان نمی‌شود خودتان مصاحبه ما با سرمربی پرسپولیس را بخوانید.

با اتفاقاتی که برای تراکتورسازی افتاد و حکم فیفا، به نظر می‌رسد روحیه حریف شما پایین آمده باشد؟

اصلاً چنین چیزی نیست. من واقعاً امیر قلعه‌نویی را درک و با او ابراز همدردی می‌کنم. اینکه این همه تلاش کنی امتیاز بگیری و توی زمین خودت را نشان بدهی آنگاه این اتفاقات بیفتد غیرطبیعی است. سرمربی تراکتورسازی هیچ گناهی ندارد و به نوبه خودم بابت این اتفاق متأسف شدم.

جواب سؤال ما را ندادید؟!

ما یک مثالی در کرواسی داریم که می‌گوید شیر زخمی خطرناک‌‌تر است. الان تراکتورسازی یک چنین شرایطی دارد. من به عنوان یک مربی حالا باتجربه خوب می‌دانم دست‌کم گرفتن حریف چه عاقبتی دارد. همیشه این‌طوری بوده که وقتی فکر می‌کنی یک تیم بازنده است شرایط عضو می‌شود. توی زمین مسابقه وضعیت فرق می‌کند و نمی‌توان به هیچ دلیلی تراکتورسازی را از پیش‌بازنده دانست.

به هر حال تراکتورسازی چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد.

فرزاد حاتمی، محمد نوری، ادینهو و محمد ابراهیمی که هستند. اشتباه است اگر فکر کنیم این بازیکنان جلوی ما به راحتی تسلیم می‌شوند. تراکتوری‌ها پس از این اتفاقات یک انگیزه ویژه دارند و می‌خواهند خودشان را ثابت کنند. من به بچه‌های پرسپولیس هم گفته‌ام این تراکتورسازی شیر زخمی است و باید شش‌دانگ مراقب باشیم.

برخی‌ها معتقدند با توجه به بازی شهرآورد در هفته بیست‌و‌یکم ممکن است بازیکنان شما دیدار با تراکتورسازی را شل بگیرند و...

اصلاً و ابداً به خاطر شهرآورد شل نمی‌گیریم. تراکتورسازی رقیب مستقیم ماست و اگر برنده از زمین خارج شویم فاصله به 9 امتیاز می‌رسد. چرا باید شل بگیریم؟!

ولی خودتان هم قبول دارید شهر‌آورد و بازی با استقلال یک مسابقه متفاوت است؟

بله، شهر‌آورد فرق می‌کند اما ما عادت کردیم بازی به بازی جلو برویم. الان تراکتورسازی برای ما اهمیت دارد و بعد از این بازی به شهرآورد و مسابقه با استقلال فکر می‌کنیم.
محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی ساعت 14 وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شد تا به همراه دیگر دروازه‌بانان این تیم، خود را گرم کند. حضور او در زمین با واکنش شدید هواداران پرسپولیس روبرو شد.

* پخش یک ترانه آذری در ورزشگاه با استقبال هواداران تراکتورسازی همراه بود.

* هواداران پرسپولیس در حال پخش شدن در طبقه دوم ورزشگاه هستند و به نظر می‌رسد ظرفیت ورزشگاه تا آغاز بازی تکمیل شود.

* طرفداران تراکتورسازی به تشویق شدید اخباری، دروازه‌بان تیم‌شان پرداختند. آنها بادکنک‌های قرمز رنگی هم در دست داشتند که فضای جالبی را در ورزشگاه ایجاد کرد.

پرسپولیس از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف تراکتورسازی می‌رود.

تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در فاصله 3 ساعت تا شروع این دیدار در مقابل ورزشگاه آزادی ازدحام شدیدی از هواداران دو تیم وجود دارد.

 

*هواداران دو تیم در ورزشگاه آزادی مشغول سر دادن شعار علیه یکدیگر هستند.

 

* هواداران دو تیم از ساعت 8 صبح در مقابل در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

 

* درهای ورزشگاه آزادی از ساعت 10:30 به روی هواداران دو تیم باز شد.

 

* هواداران دو تیم از ورودی‌ها جداگانه وارد ورزشگاه آزادی شدند.

 

* هواداران تراکتورسازی مشکلات اخیر این تیم را ناشی از ضعف مدیریتی می‌دانستند و در این خصوص معترض بودند.

 

* هواداران پرسپولیس در خصوص اظهارات جدید کی‌روش علیه برانکو و پرسپولیس شعار سر دادند و این اقدام را تلاش سرمربی تیم ملی برای تضعیف روحیه سرخپوشان دانستند.

 

* جایگاه خبرنگاران برای دیدار حساس پرسپولیس و تراکتورسازی دچار تغییرات زیادی شده است و  قرار است ساعت 13 افتتاح شود.

 

* در فاصله 3 ساعت تا شروع دیدار، حدود 8 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر شدند که از این تعداد 2 هزار نفر هواداران تراکتورسازی هستند.

 

* علی کریمی در آستانه دیدار حساس سرخپوشان تهرانی و تبریزی در اردوی پرسپولیس حاضر شد.