زمان دقیق آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 96

  • ۲۰:۱۴

ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 22 فروردین ماه آغاز می شود

علی اصغر احمدی در همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات، با تأکید بر اینکه تمدید زمان انتخابات با وزیر کشور است گفت:هرگونه تمدید در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها باید با هماهنگی وزیر کشور باشد.

وی همچنین با اشاره به حق استفاده کاندیداها از صدا و سیما برای تبلیغات گفت:برنامه ریزی این مسئله نیز با کمیسیون بررسی تبلیغات است که باید امکانات مساوی برای نامزدها فراهم کند.

علی اصغر احمدی با بیان اینکه از فردا ثبت نام میان دوره ای انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی آغاز می شود، گفت:این انتخابات در دو حوزه آذربایجان شرقی، یک حوزه در اصفهان و یک حوزه در هرمزگان برگزار می شود.

رئیس انتخابات کشور همچنین تأکید کرد:سی ام اسفند آغاز ثبت نام شوراها را خواهیم داشت و در 22 فروردین ماه نیز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری آغاز خواهد شد.

انتخابات ریاست جمهوری

22 فروردین آغاز انتخابات ریاست جمهوری

واکنش جنجالی فراستی به اتهام آدم فروشی حمید فرخ نژاد

  • ۱۰:۳۱
وب سایت آی سینما: برنامه «هفت» بازهم بیشتر وقتش را صرف پاسخ دهی به حواشی ایجاد شده درباره اظهار نظرهای مسعود فراستی کرد.
 
البته بهروز افخمی در طول این برنامه به طور کامل از فراستی دفاع کرد و درباره خودش نیز ادعا کرد محبوبیتش هیچ وقت تا این اندازه نبوده است. فراستی نیز به ادعای آدم فروشی که درباره او مطرح شده بود پاسخ داد.
 
فراستی: آدم فروش در قدم اول خودفروش است!
 

افشاگری وحشتناک سعید سهیلی درباره بهروز افخمی

  • ۱۰:۲۳

افشاگری بی سابقه سعید سهیلی درباره افخمیتابناک: پس از آنکه گزارش سیاه افخمی به مجلس درباره فیلم های سینمایی و همچنین اتهام زنی فراستی به فیلم سینمایی «گشت 2» در همین کمیسیون به قصد توقیف این فیلم سینمایی، با واکنش تند اهالی سینما از جمله پرویز پرستویی و حمید فرخ نژاد مواجه شد، بهروز افخمی و باندش در اقدامی بی سابقه در تاریخ تلویزیون، عوامل این فیلم سینمایی را تهدید کرده اند در صورت پس نگرفتن مواضعشان، با آنها روی آنتن زنده تلویزیون تسویه می کنند؛ سلسله اقداماتی که نشان می دهد مدیریت شبکه سه حتی در کنترل یک برنامه سینمایی نیز ناتوان است.
 
پس از اعلام جنگ علنی بهروز افخمی و مسعود فراستی به سینمای ایران و مراجعه فراستی به کمیسیون فرهنگی مجلس و ارائه گزارش های سیاه علیه کلیت سینمای ایران و ارائه خط مشی های دروغ به نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی در راستای توقیف برخی آثار سینمایی از جمله «گشت 2»، گروهی از اهالی سینما، از جمله حمید فرخ نژاد و پرویز پرستویی، واکنش تندی به این رفتارها که دشمنی آشکار با بدنه سینماست، نشان دادند.
 

ماجرای حذف الهه سرور و ارش از استیج 2 شبکه من و تو

  • ۱۰:۲۰

فیلمحذف آرش و الهه از برنامه استیج امشب ۶ اسفند ۹۵ + دلیل

فیلم حذف آرش و الهه از برنامه استیج امشب 6 اسفند 95 + دلیل

 حذف آرش و الهه از برنامه استیج امشب ۶ اسفند ۹۵ + دلیل

حذف آرش و الهه

حذف آرش و الهه از برنامه استیج امشب ۶ اسفند ۹۵ که آرش و الهه سرور خوانندگان برنامه و مسابقه استیج شبکه من تو به دلیل رای داوران که به آنها داده نشد حذف شدند.

رای حامد نیک پی به آرش بود و رای رضا روحانی و بابک سعیدی هر دو به بهروز بود.

حمله به لیندسی لوهان در فرودگاه لندن به خاطر پوشیدن روسری

  • ۲۱:۰۶

بازیگر سرشناس سینما به دلیل پوشیدن روسری در فرودگاه لندن رفتاری تبعیض‌آمیز را تجربه کرد.

به گزارش خبرآنلاین، لیندزی لوهان بازیگر هالیوودی سینما می‌گوید که برای نخستین بار در فرودگاه هیترو لندن پیش‌داوری به دلیل نژاد و رفتار تبعیض‌آمیز با مسلمانان را تجربه کرده است.

بازیگر ۳۰ ساله سینما که بیشتر برای بازی در فیلم‌هایی چون «دختران بدجنس» شناخته می‌شود در گفت‌وگو با شبکه ITV از درخواست مقامات فرودگاه هیترو برای برداشتن حجابش سخن گفت.

او که چندی پیش به دیدار آوارگان جنگ در ترکیه رفته بود، هنگام بازگشت به آمریکا در فرودگاه هیتروی لندن هنوز روسری به سر داشت. لوهان در این باره گفت: «من روسری به سر داشتم و به همین دلیل در فرودگاه متوقف شدم و برای نخستین بار در عمرم پیش‌داوری نژادی را تجربه کردم.» او در ادامه افزود: «پاسپورتم را نگاه کرد و هنگامی که نام من را در آن دید به سرعت عذرخواهی کرد. اما پس از آن گفت: «لطفا روسری‌ات را از سر بردار.'»

هر چند این بازیگر هالیوودی به تقاضای مامور زن فرودگاه تن می‌دهد اما درباره معنای این گونه دخالت‌ها برای دیگران می‌گوید: «در آن موقعیت اگر به جای من زنی قرار داشت که راضی به برداشتن حجابش نبود، چه احساسی پیدا می‌کرد؟ این برخورد واقعا برای من تازگی داشت.»

این بازیگر در این گفت‌وگو در پاسخ به پرسشی درباره اینکه مسلمان شده است یا خیر گفت، هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است. او در ادامه گفت: «جدای از احترام به تمام کشورهایی که به آن‌ها سفر کرده‌ام، راحت‌ترم که همانند دیگر زنان رفتار کنم.» این پرسش از آنجا پیش آمد که لوهان گفته بود در حال مطالعه درباره اسلام است.

سخنگوی فرودگاه هیترو در واکنش به سخنان لوهان گفت:‌ «هیترو به ملزومات فرهنگی و مذهبی تمام مسافران احترام می‌گذارد. تمام تلاش ما این است که بهترین خدمات را برای مسافران فراهم کنیم و مطمئن شویم که همه آن‌ها در امنیت کامل به سر می‌برند.»

دستگیری دومین سرمایه گذار سریال شهرزاد به خاطر فساد مالی

  • ۲۰:۵۷

جوان: دومین سرمایه‌گذار سریال شهرزاد که داماد یک مقام بلندپایه دولتی است نیز در رابطه با فساد مالی بازداشت شد تا موضوع فساد در شبکه نمایش خانگی ابعاد تازه‌تری پیدا کند.

روزنامه جوان در ادامه نوشت: تنها دو روز بعد از انتشار خبر از سرگیری فیلمبرداری سری دوم سریال «شهرزاد» که با نام «شهرزاد2» نیز شناخته می‌شود، خبر بازداشت دومین سرمایه‌گذار این مجموعه منتشر شد. سایت خبری «انصاف‌نیوز» روز گذشته خبر دستگیری «ه. ر» را منتشر کرد. انصاف‌نیوز مدعی شد: «ه. ر» در ارتباط با پرونده فساد صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه بازداشت شد. این سایت خبری با اشاره به برخی فعالیت‌های فرهنگی فرد بازداشت شده نوشت: «ه. ر» همچنین یکی از کسانی است که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است. هرچند به نظر نمی‌رسد که بازداشت او به سریال شهرزاد مرتبط باشد، اما می‌تواند بر حواشی سری دوم این سریال نیز بیفزاید. تهیه‌کننده این سریال از چند ماه پیش در بازداشت است. اتهامات او نیز در ارتباط با پرونده فساد صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده است. بازداشت او حواشی زیادی را در جریان شروع به ساخت سری دوم این سریال به دنبال داشت.


اکنون که «ه. ر» نیز در بازداشت به سر می‌برد، سرنوشت مجموعه «شهرزاد2» بیش از قبل دچار پیچیدگی شده است. با توجه به موفقیت سری اول سریال شهرزاد و محبوبیت آن در میان مخاطبان محصولات شبکه نمایش خانگی، این پیش‌بینی وجود داشت که ساخت سری دوم این مجموعه بتواند باعث رونق بیش از پیش شبکه نمایش خانگی شود و شروع خوبی برای تولید درام‌های عاشقانه ایرانی برای عرضه نمایش خانگی باشد. با این وجود، اما سرنوشت «شهرزاد2» با فراز و فرودهای زیادی روبه‌رو شده است. بعد از دستگیری محمد امامی، سرمایه‌گذار و تهیه‌کننده سریال عملاً کار با وقفه‌های متعدد روبه‌رو شد و حتی دومین سرمایه‌گذار خواستار توقف پروژه شد، اما سرانجام با از سرگرفتن فیلمبرداری«شهرزاد2»  « ه. ر» که داماد یک مقام دولتی است، به اتهام ارتباط با فساد بزرگ مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه بازداشت شد که ادامه ساخت «شهرزاد» را با ابهام روبه‌رو کرد و مشخص نیست در غیاب مالکان این سریال آیا حسن فتحی کار ساخت سریال را ادامه خواهد داد یا خیر!

دانلود سکانس منشوری از فیلم گشت ارشاد 2 : باید بمالی

  • ۲۰:۵۱

دیالوگی جالب در فیلم سینمایی گشت ارشاد ۲ توسط حمید فرخ نژاد

 

نتیجه تصویری برای گشت 2

 

 

دانلود این ویدئو

بیوگرافی کامل پروفسور فیروز نادری نماینده اصغر فرهادی در اسکار خارجی زبان 2017

  • ۱۶:۲۷
فرهادی نمایندگانش را در مراسم اسکار معرفی کرد 

 پروفسور فیروز نادری دیگر ایرانی صاحب نام در جهان، متولد ایران (شیراز) ۱۳۲۵ است. او  مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی در ناسا و معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت (Jet Propulsion Laboratory) در ناسا (NASA) است.

فیروز نادری تحصیلات متوسطه خود را در ایران به پایان رساند و پس از آن به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در آمریکا و در رشته مهندسی برق ادامه داد. نادری دوره کارشناسی خود را در دانشگاه ایالاتی آیووا و مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به اتمام رساند.

او پس از پایان تحصیلات خود به ایران بازگشت و مدتی در مرکز سنجش از دور ایران فعالیت کرد. پروفسور فیروز نادری در مدت همکاری خود با ناسا مشاغل و مسئولیت‌های  مدیریتی و فنی متعددی را در زمینه ماهواره‌های مخابراتی متحرک، رادارهای سنجش از دور، رصدخانه‌های تحقیقاتی اختر فیزیک، اکتشاف مریخ و سایر اجرام منظومه شمسی برعهده داشته است.

نادری از سال ۲۰۰۰ مدیریت برنامه تازه تاسیس مریخ را بر عهده گرفت. وظیفه مرکز برنامه مریخ آن است که تمام تحقیقات مربوط به سیاره مریخ را هدایت و برنامه‌ریزی کند. فیروز نادری همچنین مسئولیت طراحی چشم‌انداز راهبردی پنج تا ۲۰ ساله JPL را برعهده دارد و در حال حاضر (از سال ۲۰۱۱) در سمت مدیریت پژوهش‌های روباتیک منظومه خورشیدی ناسا در حال فعالیت است. سال گذشته ریز سیاره‌ای به نام پروفسور نادری در آستانه بازنشستگی اش در ناسا، ثبت شده است.  

«فروشنده» هفتمین ساخته اصغر فرهادی، نامزد سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۷ و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی زبان است.

این مراسم ساعت پنج صبح دوشنبه (بامداد نهم اسفند ماه- بیست و هفتم فوریه) به وقت تهران آغاز می‌شود.

بیوگرافی کامل و تصاویر انوشه انصاری نماینده اصغر فرهادی در مراسم اسکار 2017

  • ۱۶:۱۹

خبرگزاری ایسنا: در پی انتشار بیانیه اصغر فرهادی مبنی بر عدم شرکت در مراسم اسکار با توجه به قانون ممنوعیت ورود مهاجران هفت کشور مسلمان به آمریکا، اصغر فرهادی، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگی از خود و فیلم «فروشنده» برای شرکت در هشتاد و نهمین مراسم اسکار معرفی کرد.

 این دو ایرانی موفق ساکن آمریکا، در شب مراسم هشتاد و نهمین اسکار به نمایندگی از اصغر فرهادی و فیلم «فروشنده» در مراسم حضور خواهند داشت.
 
فرهادی نمایندگانش را در مراسم اسکار معرفی کرد

انوشه انصاری زن فضانورد ایرانی نماینده اصغر فرهادی در اسکار 2017 شد

  • ۱۶:۱۷

خبرگزاری ایسنا: در پی انتشار بیانیه اصغر فرهادی مبنی بر عدم شرکت در مراسم اسکار با توجه به قانون ممنوعیت ورود مهاجران هفت کشور مسلمان به آمریکا، اصغر فرهادی، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگی از خود و فیلم «فروشنده» برای شرکت در هشتاد و نهمین مراسم اسکار معرفی کرد.

 این دو ایرانی موفق ساکن آمریکا، در شب مراسم هشتاد و نهمین اسکار به نمایندگی از اصغر فرهادی و فیلم «فروشنده» در مراسم حضور خواهند داشت.
 
فرهادی نمایندگانش را در مراسم اسکار معرفی کرد 
پربیننده ترین مطالب
نویسندگان
Designed By Erfan Powered by Bayan