بازی دیپیکا پادوکن ستاره بالیود در فیلم مجید مجیدی

  • ۱۲:۳۹

ستاره بالیوود در فیلم جدید مجید مجیدی + تصاویر    

 
 
http://morahem.com/majale/wp-content/uploads/2016/11/185865-Dapikacopy-1381761714-306-640x480.JPG

 

بازیگر زن مشهور هندی در فیلم مجید مجیدی

مجید مجیدی ,  ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی ,  بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی ,  عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن
مجید مجیدی , ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی , بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی , عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن

مجله مراحم : کارگردان ایرانی مشهور برای جدیدترین فیلمش از یک بازیگر زن هندی مشهور بهره می گیرد !! 

 

این ستاره بالیوودی مشهور قرار است در فیلم انگلیسی زبان مجید مجیدی بازی کند .سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن (باجیرائو مستانی،پیکو) که به زودی جدیدترین فیلمش کنار وین دیزل بنام سه ایکس به اکران عمومی درمی آید  بازیگر فیلمی به کارگردانی مجید مجیدی شد

 

سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن(باجیرائو مستانی،پیکو) که به زودی جدیدترین فیلمش کنار وین دیزل بنام سه ایکس به اکران عمومی درمی آید ، شاید در اولین فیلم  انگلیسی زبان مجید مجیدی بنام باغ های شناور نقش بازی خواهد کرد.

 

شاید این سوپر مدل در تیپ مکانی و با این گریه کنم شناخته نشود اما در این تصویر و عکس می نگاه کنید که کنار مجید مجیدی نشسته است.

 

مجید مجیدی ,  ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی ,  بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی ,  عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن
مجید مجیدی , ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی , بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی , عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن

 

دیپیکا پادوکن یک روز طولانی مقابل دوربین مجید مجیدی قرار گرفت تا او مطمئن بشود دیپیکا پادوکن عالی نقش نخست زن فیلم تازه اش هست.

 

خبرگزاریها اعلام کردند که دیپیکا گزینه نخست است و چراغ سبز نهایی را مجیدی برای انتخاب او باید بدهد.

مجید مجیدی ,  ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی ,  بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی ,  عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن
مجید مجیدی , ستاره بالیوودی در فیلم مجید مجیدی , بیوگرافی دیپیکا پادوکن هنرپیشه هندی , عکس سوپر مدل سینمای کشور هند دیپیکا پادوکن

مجید مجیدی که بسیار نسبت به افشای جزییات فیلمنامه اش سختگیری دارد، معمولا از بازیگرانش تست می گیرد.او گویا راضی از تست گریه کنم دیپیکا به کشورمان بازگشته است.از آن سو دیپیکا که زیاد ترین و اصلی ترین جوایز هنرپیشگی را در کشورش گرفته ؛تمایل دارد نام خودش را بیش از پیش جهانی کند.بدین ترتیب چه انتخابی خوب تر از مجید مجیدی که فیلمی نامزد اسکار در کارنامه دارد.

 

به گوش رسیده دیپیکا  با دستمزدی به مراتب کمتر در فیلم باغ های شناور نقش آفرینی کند.گفتنی است که فوربس چندی پیش اعلام کرد دیپیکا پادوکن جز ده بازیگر زن پر سود دنیاست.
مطالب مرتبط با موضوع    


دیپیکا پادوکن یکی از بهترین بازیگران زن سینمای هند با شهامت از بیماری افسردگی اش سخن گفت. بازیگر زن بالیوود در خصوص بیماری افسردگی که سال گذشته بدان مبتلا بود پرده برداشت.

دیپیکا پادوکن بازیگری که سال 2113 جوایز بهترین بازیگر نقش نخست زن را در سینمای هند به خود اختصاص داد اعلام کرد که سال گذشته با افسردگی و اضطراب شدید دست و پنجه نرم کرد. او حالا می خواهد به بیمارانی که به افسردگی مبتلا هستند کمک کند. بیماری افسردگی که به قول او از هر چهار نفر یک نفر به آن مبتلاست.
دو روز پیش این خبر در صدر خبرهای هند قرارگرفت؛ حتی روزنامه های آمریکایی هم حرف های دیپیکا را منتشر کردند. او تجربه شخصی خود را از این بیماری با مردم در میان گذاشت.
 
دیپیکا پادوکن
 
دیپیکا می گوید:«ماه های نخست سال 2114 در حالی که برای بازیگری ام تجلیل می شدم، یک روز صبح با احساس متفاوتی از خواب بیدار شدم. یک روز قبلش به دلیل خستگی بیهوش شدم.. از اینجا شروع شد. احساس عجیبی داشتم که توی دلم خالی است.»
«فکر کردم از استرس است. تلاش کردم سرم را به کار و دوستانم گرم کنم که تا مدتی مفید بود. اما این حس آزار دهنده ازبین نمی رفت. نفس کم می آوردم. تمرکزم کم شده بود و اغلب اوقات گریه می کردم.»
«دوره ای بدترشدم. والدینم به ملاقاتم آمدند، تلاش کردم خودم را عادی جلوه بدهم چون آن ها نگران من بودند که تنها زندگی می کردم و ساعت های طولانی فیلمبرداری داشتم.»
 
«یکبار وقتی آن حالت فروپاشی احساسی برایم پیش امد برای مادرم اوجالا درد دل کردم. او مشکلم را فهمید وبا دوست روان شناس خانوادگی آنا چاندی تماس گرفت تا ریشه مشکل من را بفهمد.»
«هر روز صبح به زور از خواب بلند می شدم و برای فیلمبرداری فیلم سال نو مبارک شال و کلاه می کردم. سرانجام با خاله آنا صحبت کردم. او به شهر بمبئی امد. و من برایش درد دل کردم. آنا تشخیص داد که از اضطراب و افسردگی رنج می برم. وقتی توصیه کرد دارو مصرف کنم، مقاومت کردم. فکر می کردم صحبت کردن کافی باشد. بعدا به یک روان شناس دیگر مراجعه کردم تا نظر او را هم بدانم. چند روزی حالم خوب بود. اما زمان هایی احساسم حالت چرخ فلکی داشت. سرانجام شرایطم را قبول کردم. مشاوره تا حدی به من کمک کرد. سپس دارو مصرف کردم وامروز بهترم. بیشتر سکانس های سال نو مبارک را در این مرحله فیلمبرداری کردم. قبل از انکه به سراغ پروژهٔ بعدی ام فیلمی به کارگردانی شوجیت سرکار بروم، دوماه به خودم تعطیلات دادم تا به لحاظ جسمی و روحی سرپا بشوم. مدتی را با خانواده ام در شهر بنگلور گذراندم و حالم بهتر شد. وقتی به مومبای برگشتم، شنیدم یکی از دوستانم به دلیل ابتلا به بیماری افسردگی و اضطراب خودکشی کرده است. این ضربه بزرگی به من زد.
تجربه شخصی خودم و مرگ دوستم به من انگیزه داد تا این موضوع را مطرح کنم، مساله ای که معمولا درباره ش سکوت اختیارمی کنند. حرف زدن درباره بیماری افسردگی توام با نوعی شرمندگی و خجالت است. درحقیقت از هر چهار نفر، یک نفر به اضطراب و افسردگی مبتلاست.
 
دیپیکا پادوکن
 
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده که ظرف چند سال آینده این بیماری بیشترین اپیدمی را در دنیا خواهد داشت. ما درباره همه نوع بیماری صحبت می کنیم اما افسردگی یکی از کشنده ترین بیمارهای روانی است. هیچ چیزی حتی زندگی برای بیماران افسرده اهمیتی ندارد. غلبه بر بیماری از من انسان قوی تری ساخت. حالا ارزش زندگی را بیشتر می دانم. پذیرفتن بیماری و صحبت کردن درباره اش حس رهایی به من داده است. دیگر دارو مصرف نمی کنم و امیدوارم موردِمن به مردم کمک کند که برای مداوا اقدام کنند.
احساس می کنم در این دوران بیمار دلش می خواهد درد دل کند و نصیحت نشوند. اما آدم های خیرخواه با گفتن چنین جملاتی مثل «نگران نباش. همه چیز درست می شه.» بیشتر زیان بار رفتار می کنند.
غمگین بودن و افسرده بودن دو مساله متفاوت است. آدم های افسرده از ظاهرشان نمی شود تشخیص داد ولی آدم های غمگین از ظاهرشان پیداست. واکنش کلی مردم به بیماری من این بود که تو چطوری می تونی افسرده باشی؟ تو که همه چیز داری. یکی از بهترین بازیگران زن سینما هستی، خانهٔ شیک، ماشین، پروژه های سینمایی... داری. دیگه چی می خوای؟ اما این بیماری درباره آنچه داری یا نداری نیست. مردم درباره تناسب اندام حرف می زنند اما همان اندازه تعادل روحی هم اهمیت دارد. دارم آدم های افسرده ای را می بینم که خانواده هایشان احساس شرم از بیماری آن ها دارند. واین کمکی به بیمار نمی کند. آن ها نیاز به حمایت و درک شدن دارند.
در حال حاضر دارم روی روشی نو برای آگاهی رساندن درباره بیماری افسردگی و اضطراب کار می کنم تا به مردم کمک کنیم.
من و گروهم برنامه ای را داریم برای کمک به بیماران افسرده طراحی می کنیم که به زودی اعلام خواهیم کرد.»
این حرکت دیپیکا پادوکن بیست و نه ساله که برای کمک به مردم هند برداشته با تحسین جامعه روانپزشکان کشورش روبه رو شده است.ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
مجله اینترنتی سیمرغ شهر اخبار بازیگران بیوگرافی بازیگران اخبارسینمای ایران اخبار سینمای جهان اخبار تلوزیون ایران اخبار تلوزیون جهان اخبار موسیقی ایران اخبار موسیقی جهان


مجله اینترنتی سیمرغ شهر حذف
اخبار روز حذف
اخبارسینما حذف
اخبار موسیقی حذف
اخبارتلویزیون حذف
اخبار فناوری مصالب طنز وسرگرمی حذف
بیو گرافی بازیگران حذف
اخبار داغ سلبریتی های ایرانیx
بیوگرافی بازیگران سینما و تلویزیون ایرانx
فرهنگ وهنر ایران
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
مطالب پر بحث تر
نویسندگان
موضوعات
پیوندها
Designed By Erfan Powered by Bayan